Witajcie w moim świecie poświęconym podróżom!

Trochę to trwało, ale udało się, wreszcie mam swój kanał o którym zawsze marzyłem! Jakiś czas temu wpadłem na pomysł stworzenia tego Bloga w celu zebrania wszystkich podróży do jednego worka. Teraz już na bieżąco będę się starał aktualizować stronę, aby przekazać Wam jak najwięcej informacji i ciekawostek z danego wyjazdu.

Dla tych którzy jeszcze mnie nie znają, jeszcze raz mówię siemka, nazywam się Jacek Wojtachnio i od jakiegoś czasu złapałem zajawkę na podróżowanie po świecie. Skończyłem AWF w Poznaniu oraz Uniwersytet Jagielloński w Krakowie! Na co dzień prowadzę firmę marketingową i zajmuje się reklamą. W pierwszej kolejności w planach mam zwiedzenie całej Europy, a później będę myślał co dalej! Najczęstsze pytanie jakie słyszę: Jak Ty to robisz przy swoim trybie życia? Odpowiadam: To proste – słuchajcie, najciężej jest wyjść z domu! Podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze i jednocześnie stajemy się bogatsi! Także nie zastanawiajcie się, żeby za kilka lat nie żałować tego co można było zobaczyć!

Jakie są moje marzenia?

Chciałbym stanąć na wszystkich kontynentach tego świata. Zobaczyć Australię, zwiedzić Chiny i dostać się na Madagaskar. W tej chwili w pierwszej kolejności organizuję wypad do Meksyku i Tajlandii. W wakacje jak będzie ciepło marzy mi się norweska trasa między fiordami na Język Trola! Planuje spędzić romantyczny weekend na Malediwach i zobaczyć Sri Lankę! W Europie czaje się na Islandię ponieważ muszę w końcu zobaczyć zorze polarną!

Nie ważne są kilometry… bo miłość nie zna granic.